Šviestuvų komponentai

LED juostos.
Staliniams šviestuvams naudojame 12 voltų LED juostas. Siūlome pasirinkimą iš 2 rūšių LED juostų. 1. Baltos spalvos LED – šviečia balta natūralios spalvos šviesa. 2. Spalvotos RGB LED – šviečia visomis spalvomis (išskyrus juodą), kiekviena lemputė gali šviesti kitokia spalva nei kitos, t.y. lemputės gali šviesti skirtingomis spalvomis. Baltos spalvos LED siūlome 60, 120 ir 240 lempučių per metrą variantus. 60 – silpnas švietimo intensyvumas (naktinė lempa), 120 – vidutinis švietimo intensyvumas (populiariausias pasirinkimas), 240 – didelis švietimo intensyvumas. Spalvotos RGB LED siūlome 60 ir 144 lempučių per metrą variantus: 60 – silpnas švietimo intensyvumas (naktinė lempa), 144 – vidutinis švietimo intensyvumas. Norime pabrėžtišvietimo intensyvumas priklauso ne tik nuo pasirinktos LED juostos bet ir nuo šviestuvo modelio, o spalvota RGB LED juosta švies silpniau nei tokio pačio LED lempučių kiekio baltos spalvos LED juosta. Priklausomai nuo šviestuvo modelio, šviestuvui sunaudojame apie 1 metrą LED juostos. Pagrindiniai LED juostos privalumai: ilgas tarnavimo laikas, galimybė pritemdyti, pašviesinti arba reguliuoti spalvas (RGB), saugi ir nepavojinga gyvybei 12 voltų įtampa.

Lizdai E27 ir E14 lubiniams šviestuvams.
Lubiniams (pakabinamiems) šviestuvams naudojame 220 voltų lizdus E27 arba E14. Šviestuvo komplektą sudaro: 3D spausdintuvu pagaminta lempa ir E27 arba E14 lizdas su 70 cm ilgio laidu, plastikiniu konusu skirtu paslėpti laidų sujungimo vietą ir sujungimu skirtu elektros laidams sujungti (atsuktuvas nereikalingas). Lizdo komplektas yra baltos spalvos. E27 arba E14 lemputė į komplektą neįeina, ją reikia įsigyti atskirai. Svarbu: su mūsų gaminamiems šviestuvams negalima naudoti kaitrinių lempučių, t.y. galima naudoti tik LED arba dujines lemputes. Prieš pajungiant laidus įsitikinkite kad elektros įtampa yra atjungta, arba patikėkite šį darbą kvalifikuotam elektrikui.

Laidai staliniams šviestuvams.
Šiuo metu siūlome baltos spalvos laidus staliniams šviestuvams. Laidas yra įskaičiuotas į šviestuvo kainą ir jo atskirai užsakinėti nereikia. Laidą parinksime pagal jūsų užsakytą LED juostos tipą. T.y. jeigu užsakysite lempą su baltos spalvos LED juosta, mes parinksime dvigysli laidą, jeigu užsakysite lempą su spalvota RGB LED juosta mes parinksime keturgysli laidą. Dvigyslis laidas yra 50 cm ilgio su 5.5X2.1 mm DC jungtimi į kurią galima jungti 12 Voltų maitinimo šaltinį ir/arba jungiklį. Keturgyslis laidas yra 0.5 metro ilgio ir laido gale turi 3 arba 4 pin jungtį skirtą spalvotos LED juostos valdymo blokui pajungti (antgalis baltos arba juodos spalvos priklausomai nuo to kokį turėsime sandėlyje).

Jungikliai staliniams šviestuvams (baltai LED juostai).
Šiuo metu siūlome baltos spalvos jungiklius. Jungiklį reikia pasirinkti užsakant šviestuvą. Jungikliai įjungia ir išjungia apšvietimą, o taip pat gali sumažinti ir/arba padidinti šviestuvo švietimo intensyvumą. 1-as paprastas jungiklis įjungia ir išjungia šviestuvą. 2-as jungiklis turi pasukamą apvalų ratuką kuris įjungia/išjungia bei pritemdo/pašviesina šviestuvą. 3-as jungiklis turi lietimui jautrų mygtuką kurį trumpai palietus įjungia/išjungia šviestuvą, o mygtuką palaikius ilgiau pritemdo/pašviesina šviestuvą. 4-as jungiklis turi IR jutiklį kuris reaguoja į judesį (kelių cm atstumu nuo jungiklio) t.y. įjungia/išjungia šviestuvą prabraukus virš jutiklio ranka, o ranką laikant virš jutiklio pritemdo/pašviesina šviestuvą. 5-as jungiklis valdomas su distanciniu pultu per atstumą. Pultas gali įjungti/išjungti šviestuvą, pritemdyti/pašviesinti, turi kelis mirgėjimo režimus. Pulto baterija pridedama ir yra įskaičiuota į kainą.

Jungiklis staliniams šviestuvams (spalvotai RGB LED juostai).
Jungiklis skirtas valdyti spalvotą RGB LED juostą. Jungiklį galima valdyti pulto pagalba ir/arba telefonu per programėlę (veikia per Wifi). Jungiklis gali įjungti/išjungti šviestuvą, pritemdyti/pašviesinti, keisti šviestuvo spalvas įvairiais režimais ir spalvom, turi įmontuotą mikrofoną ir spalvas keičia pagal muziką. Valdymo pultas turi daug mažiau režimų nei telefono programėlė. Telefono programėlė turi: 100 spalvų režimų ir efektų, 34 muzikinius spalvų efektus (keičiasi pagal muziką), 15 papildomų spalvų režimų bei galimybę susikurti savo spalvinius režimus. Pulto baterija pridedama ir yra įskaičiuota į kainą. Norint jungiklį valdyti telefonu reikia parsisiūsti Magic Home Pro programėlę, Android versija čia, Apple versija čia. Norinti prijungti jungiklį reikalinga Wifi stotelė veikianti 2.4 ghz dažniu ir palaikanti B,G,N Wifi standartą. Įjunkite jungiklį, o telefone reikia įjungti Wifi, Bluetooth ir vietos nustatymą, tai atlikus reikia paleisti programėlę Magic Home Pro ir spausti pliusą (dešienėje pusėje viršuje) ir pasirinkti Add Device, programėlė ieškos ir suras jungiklį automatiškai, toliau reikės įvesti savo Wifi stotelės slaptažodį ir jungiklis prisijungs, tada galėsite juo naudotis per programėlę. Jeigu programėlė automatiškai nerastų jungiklio, tada reikia telefone nueiti į wifi nustatymus kur rodo esamus wifi tinklus ir prisijungti prie jungiklio rankiniu būdu (jungiklio pavadinimas turėtų būti: LEDnet) ir pakartoti procedūrą programėlėje.

Maitinimo šaltinis staliniams šviestuvams.
Maitinimo šaltinis 12 Voltų 2.5 A skirtas LED juostai ir jungikliui. Šiuo metu turime tik baltos spalvos. Laido ilgis 1,5 m. 12 Voltų įtampa yra nepavojinga gyvybei, todėl nutraukus ar pažeidus laidą arba prisilietus prie laidų nieko blogo nenutiks.

Plastikas naudojamas šviestuvams gaminti:

1. Plastiko rūšys ir savybės kurios naudojamos spausdinti šviestuvo daliai per kurią šviesa nesklinda:

Tai šviestuvo daliai (pvz. šviestuvo korpusas) kuri neturi būti pralaidi šviesai (jeigu tokia yra – priklauso nuo šviestuvo modelio), mes siūlome rinktis juodą spalvą, tačiau jūs galite rinktis ir iš kitų plastiko rūšių ir spalvų, bet tokiu atveju mes norime pabrėžti kad pasirinkus kitą (ne juodą) spalvą gaminio korpusas įjungus šviestuvą dalinai (priklauso nuo pasirinktos spalvos) persišvies t.y. matysis viduje esantys komponentai – LED juosta, laidai ir kt. ir kad pasirinkdami kitą spalvą nei juoda jūs sutinkate su šia sąlyga.

2. Plastiko rūšys ir savybės kurios naudojamos spausdinti šviestuvo daliai per kurią sklinda šviesa:

PlastikaiPLA baltas lempomsPLA skaidrusPLA tvirtasPLA metalo blizgesioPLA fluorescensinis
Laidumas šviesaiVidutinis didelisLabai didelisŽemas vidutinisVidutinisLabai didelis
Gaminio tvirtumasVidutinisVidutinisLabai didelisVidutinis didelisVidutinis
Atsparumas karščiuiVidutinisVidutinisDidelisVidutinisVidutinis
Plastikas tinka naudoti lauke ar ant saulės spindulių.NeNeTaipNeNe
Kokias spalvas galima rinktisBaltąNatūrali plastiko spalva
(pusiau skaidrus)
Baltą arba *visas spalvasBaltąNatūrali plastiko spalva
(pusiau skaidrus)
Pagrdininės savybėsPagrindinis plastikas
naudojamas lempoms
spausdinti. Parenkame plastiką kuris turi gerą šviesos laidumą. 
PLA plastikas kuris yra 
natūralios spalvos ir yra pusiau skaidrus.
Lempos pagamintos iš šio plastiko turi didžiausią šviesos pralaidumą.
PLA tvirtas turi prastesnį šviesos  laidumą nei kiti lempoms naudojami plastikai,  tačiau tuo pačiu jis yra daug tvirtesnis, dėl to kai kurios lempos spausdinamos tik iš šio plastiko. *Lempos kurių sienelės nėra ištisinės gali būti spausdinamos ne tik balta, bet ir kita(šios plastiko rūšies) spalva.PLA metalo blizgesio turi prastesnį šviesos laidumą nei kiti lempoms naudojami plastikai,  tačiau jis Lempai suteikia metalo blizgesį.PLA plastikas kuris yra 
natūralios spalvos ir yra pusiau skaidrus.
Lempos pagamintos iš šio plastiko turi didelį šviesos pralaidumą, o užgesinus šviesą dar kurį laiką(nuo kelių minučių iki valandos) šviečia tamsoje žaliai.