Plastiko rūšys

Plastiko savybių palyginimo lentelė Nr.1

PLAPLA tvirtasPLA metalo blizgesioPLA chameleono
Tvirtumas ir atsparumas lūžiams⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Atsparumas karščiui⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Plastiko kaina⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Vizualinė gaminio kokybė⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Spalvų kiekio pasirinkimas⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Pagrindinės plastiko savybėsGeras kainos ir kokybės santykis. Nėra labai tvirtas, bijo karščio, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė gera.Gaminio tvirtumas ir atsparumas karščiui. Tinka naudoti lauke ir ant saulės. Tinka gaminti trapiems ir karščiui atspariems gaminiams. Gaminių kokybė vidutinė-gera.Gaminys turi metalo blizgesį. Šiuo plastiku pagaminti gaminiai vizualiai atrodo gražiausiai. Nėra labai tvirtas, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė labai gera.PLA chameleono plastiko gija sudaryta iš dviejų spalvų. Gaminiai turi nedidelį metalo blizgesį. Nėra labai tvirtas, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė labai gera.
Plastiko aprašymasPLA – tai nebrangi ir ekologiška medžiaga gaminama iš cukraus, leidžianti pasiekti geros kokybės spaudinius.PLA tvirtas siūlo savybes, kurios yra panašios arba geresnės nei ABS plastiko. Šis plastikas užtikrina didesnį atsparumą įtrūkimams ir lūžiams bei didesnį atsparumą aukštai temperatūrai. Su šiomis savybėmis PLA Tvirtas idealiai tinka kurti sudėtingus gaminius, kurie subyrėtų spausdinant juos paprastu PLA plastiku, bei suteikia gaminiams atsparumą smūgiams ir temperatūrai.PLA metalo blizgesio plastikas siūlo unikalią spaudinių eleganciją. Gaminiams atspausdintiems šiuo plastiku būdingas šilkinis metalo blizgesys, išryškinantis kiekvieną mažiausią 3D gaminio detalę su visais lenkimais ir išlinkimais. Metalinio blizgesio apdaila leidžia iš dalies paslėpti ribas tarp sluoksnių, todėl visas spaudinys tampa vienodesnis ir išraiškingesnis.PLA chameleono
dviejų spalvų plastikas kuris atspausdintas, turi spalvų persiliejimą. Vartant gaminį ir/arba keičiant šviesos kampą jis keičia savo spalvą. Šio plastiko spalvų persiliejimo intensyvumas priklauso ir nuo gaminio, t.y. vienuose gaminiuose spalvų persiliejimas bus ryškesnis, o kituose bus mažiau ryškus.

Plastiko savybių palyginimo lentelė Nr.2

PLA baltas lempomsPLA pusiau skaidrusPLA medisPLA fluorescensinis
Tvirtumas ir atsparumas lūžiams⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Atsparumas karščiui⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Plastiko kaina⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Vizualinė gaminio kokybė⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Spalvų kiekio pasirinkimas
Pagrindinės savybėsPLA baltas plastikas naudojamas lempoms su maksimaliu šviesos laidumu. Nėra labai tvirtas, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė gera.PLA pusiau skaidrus plastikas, laidus šviesai, natūralios plastiko spalvos. Nėra labai tvirtas, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė gera.PLA medis turi medžio priemaišų. Atspausdintas primena medžio tekstūrą ir spalvą. Nėra labai tvirtas, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė vidutinė-gera.Pusiau skaidrus plastikas kuris sugeria šviesą ir tamsoje švyti žaliai. Nėra labai tvirtas, negalima laikyti lauke ar ant saulės. Gaminių kokybė gera.
Plastiko aprašymasPLA baltas lempoms tai plastikas turintis didelį šviesos pralaidumą, tačiau tuo pačiu metu jis nėra skaidrus.Pusiau skaidrus plastikas yra natūralios plastiko spalvos, pusiau skaidrus. Todėl lempos atspausdintos šiuo plastiku turi didžiausią šviesos pralaidumą. PLA medis medžiaga leidžia sukurti nuostabius, į medieną panašius gaminius. Šis plastikas gaminamas naudojant natūralią medieną, kuri yra jos komponentų dalis.PLA fluorescensinis unikalus plastikas kuris sugeria šviesą ir švyti tamsoje. Švitėjimo ilgis tamsoje priklauso nuo sugertos šviesos kiekio.