Prekių pristatymo taisyklės

1. Prekių pristatymas

  1.1 Užsakytas prekes pristatysime Lietuvos teritorijoje. Pristatome į paštomatus ir nurodytu adresu. Gaminiai pristatomi per 2-5 d.d. nuo gaminio pagaminimo. Kiekvieno gaminio gamybos terminas nurodytas kiekvieno gaminio puslapyje. Transportavimo paslaugas atlieka: L. paštas, Omniva, DPD. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.

  1.2 Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku. Jūs būsite informuoti apie gaminio išsiuntimą tą pačią dieną.

  1.3 Jei dėl kokių nors priežasčių negalite priimti siuntos namuose ar darbovietėje – pasirinkite prekių pristatymą į artimiausią paštomatą, iš kurio prekes pasiimsite Jums patogesniu laiku. 

2. Prekių priėmimas

  2.1 Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai ir išsamiai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.

3. Pristatymo kaina (Galioja nuo 2022-06-01) :

Pristatymas į paštomatą: 3,00 Eur.

Pristatymas jūsų nurodytu adresu: 5,00 Eur.

Pastabos:

1. Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą bus imamas papildomas transportavimo paslaugų teikėjų paskaičiuotas mokestis, kuris gali būti įtrauktas į išankstinę sąskaitą jau po užsakymo.